UA RU НА ГОЛОВНУ ПРОДУКЦІЯ РІШЕННЯ ПІДТРИМКА ПРО КОМПАНІЮ КАРТА САЙТУ ПОШТА  
    СВІТЛОДІОДНІ ТАБЛОСВІТЛОДІОДНІ ГОДИННИКИЕЛЕКТРОМЕХАНІЧНІ ТАБЛОТАБЛО НА РКІ  
         
   


Автоматична система управління рекламними блоками на табло для супермаркетів та універсамів


табло 192 х 16 точек розташоване над входом  


Система призначена для автоматизованого виведення рекламних блоків і оголошень в режимі реального часу, переданих з ПК або записаних у внутрішню пам'ять табло. Використовується для супермаркетів і великих універсамів.
Основою системи є світлодіодне табло GRAN-LEDO-10SR-192-16. Колір відображення інформації - червоний. Максимальна яскравість - 4000 кд / м.кв. Табло виконано в зовнішньому кліматичному виконанні і забезпечує роботу при температурі від мінус 30 ° С до плюс 50 ° С, відносної вологості повітря до 98% і атмосферного тиску 84,0 - 106 кПа (630 -800 мм. рт. ст.)
Чим же цікава ця система і чим вона відрізняється від інших?
В її основі лежить простий принцип - донести потрібну інформацію до максимального кількості покупців одночасно. Як в супермаркеті можна дізнатися, наприклад, що післязавтра, на такий-то товар буде знижка або з'явилася в продажу нова група товарів.
Запитати у касира? Спробуйте.
Прочитати оголошення на вхідних дверей? Незручно.
Для цієї мети використовується велика інформаційне табло, розташоване в зручному для всіх місці. У торговому залі або на вулиці перед входом. В останньому випадку оголошення читають і ті хто проходить повз, а це - потенційні покупці! Якщо торгові площі орендує багато ралічних фірм, то така система допоможе покупцеві орієнтуватися в залі.
Для даного проекту, було розроблено програму Планувальника завдань табло і призначена для автоматичного оновлення інформації на табло типу «Та, що біжить рядок» за розкладом, в залежності від часу і / або дати.

 
         
         
© 1992 - 2021 Науково-впроваджувальна фірма "Гранато"