UA RU НА ГОЛОВНУ ПРОДУКЦІЯ РІШЕННЯ ПІДТРИМКА ПРО КОМПАНІЮ КАРТА САЙТУ ПОШТА  
    СВІТЛОДІОДНІ ТАБЛОСВІТЛОДІОДНІ ГОДИННИКИЕЛЕКТРОМЕХАНІЧНІ ТАБЛОТАБЛО НА РКІ  
         
   


Автоматизована система інформування городян про рух пасажирського громадського транспорту
Перше інформаційне табло, яке надає громадянам, очікують транспорт реальну інформацію про час до його прибуття було встановлено восени 2007 року на вулиці Жилянській.
Програмно — апаратний комплекс керування відображенням даних на інформаційних табло громадського транспорту призначений для поліпшення інформування городян про рух пасажирського громадського транспорту.

Для визначення координат транспортні засоби, задіяні в цьому проект,   оснащені мобільним обладнанням, яке з допомогою GPS — приймача отримує від супутника свої координати і по GPRS каналу через оператора мобільного зв'язку передає інформацію про місці знаходження транспорту в комунікаційний сервер автоматизованої системи диспетчерського управління транспортом. Програма, що встановлена на робочому місці оператора управління табло, отримує цю інформацію з сервера, визначає місцеположення транспорту на електронній карті міста. Потім програма, на основі інформації про:
місцезнаходження транспортних засобів;
місця розташування інформаційних табло;
маршруту руху транспорту;
середньої швидкості руху транспорту
розраховує час прибуття транспортного засобу до зупинки, оснащеної інформаційним табло, і передає результати на комунікаційний сервер.
      Інформаційне табло, оснащене GSM модемом, встановлює з'єднання з комунікаційним сервером, приймає і відображає інформацію про час прибуття транспортних коштів.
      Оскільки через різні зупинки проходить різну кількість маршрутів, то конструкція табло   забезпечує обслуговування як одного, так і декількох маршрутів. Табло складається з модулів індикації фіксованого формату і являє собою кілька інформаційних рядків розділених конструктивними проміжками.

 

 
         
         
© 1992 - 2021 Науково-впроваджувальна фірма "Гранато"