UA RU НА ГОЛОВНУ ПРОДУКЦІЯ РІШЕННЯ ПІДТРИМКА ПРО КОМПАНІЮ КАРТА САЙТУ ПОШТА  
    СВІТЛОДІОДНІ ТАБЛОСВІТЛОДІОДНІ ГОДИННИКИЕЛЕКТРОМЕХАНІЧНІ ТАБЛОТАБЛО НА РКІ  
         
   


Система виклику клієнтів касового залу банку


Система виклику клієнтів без додаткового рядка оголошень


Система призначена для обслуговування клієнтів касового залу банку. Основою системи є світлодіодне табло GRAN-LEDI-05MT-224-32. Частина екрану призначається для виведення інформації про послуги, що надаються банком, інша частина - для безпосереднього обслуговування клієнтів. Інформація рекламного характеру записується в табло за допомогою персонального комп'ютера, підключеного через послідовний порт. Так як всі табло мають вбудовані незалежний годинник, то в будь-якому місці можна виводити інформацію про поточний час і дату.
Відвідувач, прибувши в банк, передає свої документи і, через деякий час, необхідний для обробки його документів, за допомогою світлової індикації на табло, викликається до відповідного віконця (або касі). виклик може супроводжуватися звуковим сигналом. Ті каси, які обслуговують клієнтів без документів, використовують принцип світлофора - червоний прямокутник під номером каси означає стан " Зайнято " , зелений - " Вільно ".

Для даного проекту, була розроблена клавіатура касира, що представляє собою цифрову клавіатуру з РКІ екраном на 4 індикатора. на індикаторі повторювалася інформація про код клієнта, передана на табло і контролювалася правильність передачі повідомлення. Оскільки операційний зал розрахований на роботу кількох кас, то в якості інтерфейсу зв'язку між табло і касами був обраний інтерфейс RS485, що дозволяє підключити до одного послідовному каналу до 32 абонентів і забезпечити максимальне відстань до табло до 1,3 км. В результаті - ніяких черг біля кас і відволікань операторів від роботи!

 

 
         
         
© 1992 - 2021 Науково-впроваджувальна фірма "Гранато"